Меню
Зв'язок з нами
  • Україна, Вінниця, Грушевського, 12
  • +38 (093) 371-52-38,
    +38 (0432) 67-55-55,
    +38 (067) 430-22-68
  • с 9.00 до 19.00 ПН-ПТ
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Центр пластичної та естетичної хірургії, косметології з використанням новітніх технологічних розробок та методик у Вінниці.
Реєстратура: зараз на зв'язку   

О центре пластической хирургии «Эталон»

Центр пластичної хірургії «Еталон» є лікувально-профілактичною установою у Вінниці, яка надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу у сфері пластичної, естетичної хірургії та косметології з використанням новітніх технологічних розробок та методик.

Підрозділи та персонал

Ядром центру є відділення пластичної та естетичної хірургії. Оперативні втручання виконуються провідним хірургом (керівник центру) та ЛОР лікарем. Обидва фахівці мають вищу кваліфікаційну категорію та є дійсними членами Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ). У разі потреби загальної анестезії наркози проводяться висококваліфікованою анестезіологічною бригадою. В арсеналі клініки два косметологічні кабінети (кабінет лікувальної косметології та кабінет апаратної косметології). Завідувач косметологічної служби, к. м. н., доцент ВНМУ, член ВАСПЕ..

Устаткування

Все обладнання, що застосовується в центрі, підрозділяється на хірургічне, косметологічне та допоміжне. Відповідає ГОСТам, є безпечним та ефективним.

Операційна обладнана пристроями ендоскопічної візуалізації, потужним сучасним вакуумним апаратом для виконання ліпосакцій, пристроями фракціонування аутожиру, високочастотними коагуляторами судин та електроніжем, сучасним наркозним апаратом, кисневим збагачувачем, налобними освітлювачами, пристроями оптичного збільшення.

У процедурно-перев'язувальній встановлений хірургічний радіохвильовий апарат, що дозволяє видаляти доброякісні шкірні пухлини без післяопераційних рубців (фото), пристрій для механічного шліфування та мікропігментування шкіри. Косметологічні кабінети обладнані багатофункціональними комбайнами для проведення процедур, фотоепіляції та фотоомолодження.

Умови

Центр має власний стаціонар. Затишна домашня обстановка та кваліфікований післяопераційний догляд сприятливо впливають на процес одужання, забезпечує повну конфіденційність.

© 2013–2024, «Центр пластичної та естетичної хірургії Еталон»