Меню
Зв'язок з нами
  • Україна, Вінниця, Грушевського, 12
  • +38 (093) 371-52-38,
    +38 (0432) 67-55-55,
    +38 (067) 430-22-68
  • с 9.00 до 19.00 ПН-ПТ
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Центр пластичної та естетичної хірургії, косметології з використанням новітніх технологічних розробок та методик у Вінниці.
Реєстратура: немає на зв'язку   

Услуги физиотерапии в Виннице

Фізіотерапія є областю медицини, яка використовуючи різні фізичні методи на організм людини, допомагає відновити функцію органів, зменшити запалення і, таким чином, поліпшити якість життя. В даний час існує багато різних фізіотерапевтичних методик (ультразвук, лазер, магніт і т.д.). Фізіотерапія застосовується у різних галузях медицини (терапія, педіатрія, неврологія, ортопедія, спортивна медицина тощо. буд.).

Фізіотерапія застосовується для лікування як грудних дітей, так і пацієнтів похилого віку.

Фізіотерапія вперше з′явилася в Китаї приблизно 3000 років і була масажем і прогріванням. Крім того, давньогрецький лікар Гіппократ описував методики масажу та гідротерапії, як і вправи для реабілітації поранених римських гладіаторів. Сучасна фізіотерапія почала розвиватись під час Другої світової війни для лікування поранених солдатів.

Фізіотерапія починається з обстеження пацієнта.

При першому відвідуванні фізіотерапевт вивчає результати медичних обстежень, проводить фізикальне обстеження та розмовляє з пацієнтом.

Фізіотерапевти можуть витратити до 25% часу прийому на збирання історії захворювання – це допомагає ідентифікувати наявні проблеми та потенційні ризики. Залежно стану здоров′я пацієнта, його функціональних можливостей фізіотерапевт формує загалом план лікування, тривалість і прогнозує результат лікування. При необхідності лікар фізіотерапевт може призначити контрольні методи дослідження на підтвердження результатів лікування.

© 2013–2024, «Центр пластичної та естетичної хірургії Еталон»