Меню
Зв'язок з нами
  • Україна, Вінниця, Грушевського, 12
  • +38 (093) 371-52-38,
    +38 (0432) 67-55-55,
    +38 (067) 430-22-68
  • с 9.00 до 19.00 ПН-ПТ
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Центр пластичної та естетичної хірургії, косметології з використанням новітніх технологічних розробок та методик у Вінниці.
Реєстратура: немає на зв'язку   

Лікування вроджених аномалій розвитку

Синдактилія — (синбрактелійні пальчики) вроджена вада, генна спадкова хвороба, що виявляється в повному або неповному зрощуванні пальців кисті/стопи в результаті роз′єднання, що не настало, в процесі ембріонального розвитку.

Амніотичні перетяжки (амніотичні зрощення, тяжі Симонара) - волокнисті нитки (амніотичні тяжі), що виникають у плодовому міхурі (амніоні). Це дуплікатура амніотичної оболонки - м′якоткане утворення, натягнуте між двома стінками матки. Найчастіше не завдають шкоди плоду і перешкоджають нормальним пологам. Іноді амніотичні тяжі можуть обплутувати, зв′язувати та здавлювати плід або пуповину, викликаючи різні вади розвитку, які називають синдромом амніотичних перетяжок.

Хрящові прив′язки вуха – операція зазвичай проводиться дітям 6 і більше років (пластика вуха в дитинстві позбавить дитину від формування комплексів, операція якщо і запам′ятається, то буде згадуватися побіжно, не заподіявши додаткової психологічної травми. До того ж період реабілітації проходить легше і швидше, ніж у дорослого, в силу більшої пластичності дитячого хряща) або у старшому віці. У переважній більшості випадків достатньо місцевого знеболювання.

© 2013–2024, «Центр пластичної та естетичної хірургії Еталон»