Меню
Зв'язок з нами
  • Україна, Вінниця, Грушевського, 12
  • +38 (093) 371-52-38,
    +38 (0432) 67-55-55,
    +38 (067) 430-22-68
  • с 9.00 до 19.00 ПН-ПТ
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Центр пластичної та естетичної хірургії, косметології з використанням новітніх технологічних розробок та методик у Вінниці.
Реєстратура: немає на зв'язку   

Корекція рубців

 КЕЛОЇДНИХ ТА ГІПЕРТРОФІЧНИХ

  1. АТРОФІЧНИХ
  2. ПОСТТРАВМАТИЧНИХ
  3. ПОСТОПІКОВИХ

Методи корекції рубців різняться в залежності від типу, локалізації, розмірів і взаємовідношення з оточуючими тканинами.  За своїми типовими характеристиками вирізняють: нормотрофічні (практично непомітні) рубці; гіпертрофічні (щільні, вище рівня шкіри); атрофічні (нижче рівня шкіри, розтягнуті рубці та розриви дерми); келоїди (щільні, широкі, червоні рубці, що викликають свербіння). Також розрізняють посттравматичні та опікові рубці.

Нормотрофічні рубці практично не потребують корекції. 

Гіпертрофічні ми висікаємо, шліфуємо або лікуємо ін’єкційно.

Келоїди (щільні, широкі, червоні рубці, що викликають свербіння) корегуємо виключно ін’єкційно. В «Еталоні» розроблені протоколи багатокомпонентної дії на келоїдну тканину, що дозволяють отримувати гарний та стійкий результат.

Постопікові та посттравматичні рубці часто вимагають складних комбінованих методик лікування.  Першим етапом є хірургічне висікання рубця. У деяких випадках при недостачі тканин для закриття дефекта шкіри ми використовуємо експандерну пластику. Другим етапом виконуємо серію шліфовок або ін’єкцій різних препаратів для покращання естетичного вигляду місця корекції.

 

 Атрофічні рубці ми шліфуємо алмазними або карборундовими фрезами, з наступним введенням препаратів гіалуронової кислоти.

 

Щодо локалізації, то рубці в області обличчя частіше шліфуємо (висікання у цій зоні часто викликає асиметрію), рубці на тілі практично завжди висікаємо.

Особливої уваги заслуговують поздовжні рубці на кінцівках та животі. Рубці, розміщені уздовж м’язових волокон, у 95% випадків, широкі та естетично непривабливі. Тому їх ми висікаємо з наступною місцевою Z- пластикою. Після загоєння зет подібний рубець практично непомітний на шкірі.

Вартість оперативного лікування визначається індивідуально під час консультації з урахуванням методики лікування, довжини рубця та його характеристик. В середньому, 1 см = 90 евро.

При лікуванні рубців складної конфігурації і великої площі вартість лікування визначається на консультації.

Ін’єкційне лікування гіпертрофічних та келоїдних рубців: 500-1000-3000 грн сеанс. В середньому, на деградацію рубця, розмірами 0,5 на 0,5 см, портібно до 3-х сеансів терапії та 1500 грн (на курс). 

Вартість одноразової шліфовки рубця 

1 кв.см.- 300 грн.

                  

ШЛІФУВАННЯ РУБЦІВ

Шліфування рубців – прекрасний метод корекції маленьких та рубців середнього розміру, в першу чергу на обличчі. Найчастіше, це постакне, рубчики після вітрянки, посттравматичні шрами та опіки.

Ми виконуємо механічне шліфування на швидкісній установці з діамантовими і карборундовими фрезами. Загалом, шліфовка виконується на обличчі в місцях незначного зміщення шкіри (виключаючи періорбітальну зону і зону повік), хоча можлива на будь якій ділянці тіла.

Анестезія – аплікаційна (ЕМЛА 5%).

Після процедури проводимо імпрегнацію розчином перманганату калію. Кірочка відлущується протягом тижня.

Одна ділянка шліфується 3-4 рази для отримання рівної поверхні.

Для процедури важлива сезонність (осінь, зима, рання весна). Після відлущування кірочки використання сонцезахисту є обов’язковим.

Вартість одноразової шліфовки рубця  

1 кв.см.- 300 грн.

© 2013–2023, «Центр пластичної та естетичної хірургії Еталон»