Меню
Зв'язок з нами
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Центр пластичної та естетичної хірургії, косметології з використанням новітніх технологічних розробок та методик у Вінниці.
Реєстратура: немає на зв'язку   

Корекція врослого нігтя

 

          КОРРЕКЦИЯ ВРОСШЕГО НОГТЯ

 

Врастание ногтей – частая проблема, возникающая после выполнения непрофессионального педикюра, ношения тесной обуви и у людей с генетической предрасположенностью («п-образный» ноготь).

 

Для лечения вросшего ногтя мы радикально иссекаем ногтевую пластинку вместе с ростковым ложем и воспалительным конгломератом мягких тканей. Такая техника позволяет полностью исключить повторное врастание.

Швы снимаем через 2 недели.

В период реабилитации обязателен прием антибиотиков, для предотвращения воспалительной реакции. Кроме того, в послеоперационный период следует использовать обувь из натуральной кожи и хлопчатобумажные носки, со сменой дважды в день. Дома рекомендуем носить открытую обувь.

 

СТОИМОСТЬ операции 5000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           КОРЕКЦІЯ НІГТЯ, ЩО ВРОСТАЄ

 

Вростання нігтів – розповсюджена проблема, що виникає після виконання непрофесійного педикюру, носіння тісного взуття та у людей з спадковою схильністю («п-подібний» ніготь).

 

 

Для лікування таких нігтів, ми радикально висікаєм нігтьову пластинку разом з ростковим ложем і запальним конгломератом м’яких тканин. Така техніка дозволяє повністю виключити повторне вростання.

 

Шви знімаєм через 2 тижні.

В період реабілітації обов’язковим є прийом антибіотиків для попередження запальної реакції. Окрім того, в післяопераційний період, слід використовувати взуття з натуральної шкіри та бавовняні шкарпетки, які міняють двічі на день. Дома рекомендуємо носити відкрите взуття.  

 

 

ВАРТІСТЬ операції 5000 грн.

© 2013–2023, «Центр пластичної та естетичної хірургії Еталон»