Меню
Зв'язок з нами
ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Центр пластичної та естетичної хірургії, косметології з використанням новітніх технологічних розробок та методик у Вінниці.
Реєстратура: немає на зв'язку   

Видалення доброякісних пухлин шкіри з косметичним ефектом

Видалення доброякісних пухлин шкіри ми виконуємо двома методами:

  1. Апаратним методом (радіохвильова фульгурація).
  2. Хірургічним висіченням.

Всі пухлини обов’язково попередньо оцінюємо за допомогою дерматоскопії. Апаратний метод (радіохвильова фульгурація). Апаратному видаленню підлягають папіломи, плоскі  та вульгарні бородавки, дрібні гемангіоми і невуси, старечі кератоми. Використовуємо радіохвильовий хірургічний апарат останнього покоління. Метод не залишає рубців, так як не руйнуються структури шкіри, що відповідають за її відновлення.  

Методика має значні переваги не тільки порівняно з високочастотною діатермією, але і з лазерною абляцією. Радіохвильовий вплив поєднує високу ефективність з винятковим косметичним ефектом, раннім заживленням (відновлення структур шкіри починається уже через декілька годин), безболісністю обробленої ділянки. Радіохвиля локально стерилізує зону обробки, що не потребує профілактичного використання антибіотиків після маніпуляції.

Вартість видалення залежить від розмірів і локалізації  і варіює від 100  до 600 грн за одиницю.

Хірургічне висічення

Передбачає накладення косметичного шва. Іноді потребує місцевої шкірної пластики, що заміщує дефект. Такому видаленню підлягають великі вроджені пігментні невуси, «винні» плями, дермальні невуси, дерматофіброми, великі поверхнево-глибокі (складні) невуси. Увесь видаляємий матеріал обов’язково підлягає гістологічному дослідженню.

Онконастороженість є головним принципом нашої роботи з пухлинами шкіри.

Вартість операції визначається на попередній консультації і коливається від 3000 до 15000 грн з урахуванням вартості гістологічного дослідження.

© 2013–2023, «Центр пластичної та естетичної хірургії Еталон»